Survivor All Star 2024’te adaya veda eden yarışmacı belli oldu! Ödül oyununda fark geldi

Survivor All Star’da ilk eleme adayı Hakan, ikinci eleme adayı Mustafa Kemal, üçüncü eleme adayı Batuhan, dördüncü eleme adayı Yaman olmuştu. Yarışmacılar düelloya çıktı. Adaya veda eden isim belli oldu. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

Murat Ceylan ödül oyunu öncesinde Furkan’a bir hediyesi olduğunu söyledi. Gelen paketten Furkan’a yeni tişört çıktı. Furkan yeni tişörtüyle çok mutlu oldu.

ÖDÜL OYUNU

Survivor All Star’da tavuk sote ve makarna ödülünün sahibi 8-4’lük skorla Kırmızı takım oldu.

HAKAN VE YASİN ARASINDA TANSİYON YÜKSELDİ

Yasin Obuz, “Dora elendiği zaman Hakan benim yaptığım kum torbasıyla antreman yaptı, hatta beraber çalıştık. O zaman niye bu kum torbasıyla çalışmamam gerekiyor demedi? Bu bir. İkincisi elimizde sağlam top yokken, patlak top varken Batuhan çalışıyordu, ben çalışıyordum, Yaman çalışıyordu. Art niyetim olsa Hakan’a gel sende çalış Hakan demem. Hakan da ben patlak topla çalışmam dedi. Gelelim bugüne, patlak top benim elimde değildi bir defa Batuhan’ın elindeydi. Batuhan patlak topla şişik top arasındaki farka bakıyordu. Hakan geçerken, gel dedim sende at. Hakan patlak topu göstererek bu topla mı çalışacağım dedi. Bende ona sadece patlak değil şişik de top olduğunu söyledim. Yasin geçti artık o dedi bana.” ifadelerini kullandı.

Hakan Hatipoğlu da, “Oyuna 10 dakika vardı çünkü. Ben kum torbası çalışırken Dora da çalıştığı için çalışıyordum.” dedi.

Yasin Obuz, ortada bir haksızlık olmadığını, Hakan’ın mağduriyet yaratmaya çalıştığını söyledi.

İkili arasında düello öncesi yükselen ses, Hatipoğlu’nun “Sen bana benim gitmemi istediğini söylesen, ben burada çıkacağım gerekirse yenileceğim” sözlerinden sonra son buldu.

ADAYA VEDA EDEN YARIŞMACI

Düellonun ilk turunda Yaman, Mustafa Kemal’i 5-1 yenerek eleme potasından çıktı. Batuhan ile Hakan arasında kafa kafaya giden yarışmanın galibi de 5-4’lük skorla Batuhan oldu. Hakan Hatipoğlu ve Mustafa Kemal final düelloasuna çıktı. Nefes kesen düelloyu Hakan 5-4 kazandı, Mustafa Kemal Kurt adaya veda etti.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Adaya gözyaşları içinde veda eden Mustafa Kemal’in son sözleri şöyle oldu: 

Valla ne diyeyim Murat bilmiyorum. Diyecek çok şey var ama çok da konuşursam karıştırıyorum. Elimizden geleni yaptık. Tabii her veda hüzünlüdür. Yani duygularım karışık. 2018’deki Mustafa Kemal olarak gelmedim buraya. Tabii karakterim, duruşum değişmedi neysem oyumdur. İnşallah değişmemiştir. Değişen eşim var, 10 aylık bir kızım var. Onu hep çok özlüyordum. Belki de bu durumu yönetemedim biraz. Kafam hep ordaydı. Evlat çünkü, çok başka bir şeymiş. Bundan önce sevdiği şeyleri yapmak için her şeyi göze alan bir Mustafa Kemal vardı. Ama evladım olduktan sonra sevdiğim her şey bir kenara kaldı bütün dünyam o oldu. Kafam da hep ondaydı. Ben böyle üzülmem diyordum ama vedalar zor. Allah herkesten razı olsun. Takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Barakanın adına eşimin ve kızımın adını verdim; Esra ve Kayra. Atakan kardeşim sen çok delikanlı bir adamsın, baraka sana emanet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x